Визначились найсильніші гирьовики Тернопілля

категорія: Інші | дата: 22 10 2013

53 спортсмени — представники усіх районів — стали учасниками чемпіонату області та змагань з гирьового спорту в залік ХХІІІ Сільських спортивних ігор Тернопільщини. Відбувся такий турнір на базі Збаразького ПТУ №25. Вага гир, з якими виступали спортсмени, — 24 кг.

Щодо особистих результатів, то у своїх вагових категоріях переможцями стали Руслан Бойко та Тарас Гриців (Бучацький район), Роман Порохняк (Збаразький район), Володимир Ризак та Андрій Пилип (Борщівський район), Руслан Миронюк (Кременецький район), Роман Сіправський (Тернопільський район).

У загальнокомандному заліку перемогу, набравши 122 очки, здобули представники Бучацького району. Друге місце посіли гирьовики Борщівського району (119 очок), третій результат — 105 очок — у команди Кременецького району, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.