Про нас
увійти

Пластуни відкрили свою Cпартакіаду грою у величезний м’яч

категорія: Інші | дата: 19 10 2013
Пластуни відкрили свою Cпартакіаду грою у величезний м’яч

400 пластунів із одинадцяти міст України навідались 18 жовтня до Централнього стадіону Тернополя, аби прийняти участь у Всеукраїнській крайовій пластовій Спартакіаді.

— Цю акцію ми проводимо з метою популяризації здорового способу життя, — пояснює голова Тернопільського пласту Любомир Шимків. — Захід організовуємо щороку. З-посеред усіх пластових подій, ця — друга за важливістю та масштабами.

 У "файному місті" тематична акція відбувається уперше. До того, зі слів головного пластуна, її дев’ять років поспіль влаштовували в Івано-Франківську та один раз — у Львові.

— Ми дуже хочемо, щоб Спартакіада і надалі проводилась у Тернополі, — наголошує співрозмовник. — У нас для цього є всі можливості. У майбутньому ми плануємо залучити ще більше людей для участі у заході.

Любомир Шимків вважає, що подібного роду акція є доволі дієвою у заохоченні тернополян вести активне та, головне, здорове життя. Мовляв, куди там агітаційним плакатам чи сітілайтам із закликами займатися спортом, якщо таку пропаганду можна зробити на ділі.

— Хочемо, щоб люди бачили, як пластуни змагаються між собою у певних видах спорту, не будучи у них професіоналами, — уточнив голова Тернопільського пласту. — Це мало б стимулювати уже звичайних мешканців міста займатися подібним.

Опісля спільної молитви та виконання пластового гімну, Спартакіаду відкрили незвичним флешмобом-руханкою. Молодь, вишикувавшись у довжелезну шеренгу, танцювала під запальну музику. В цей час уздовж своїх товаришів кілька пластунок котили й покопували величезний м’яч.

— Ідея флешмобу — закликати кожного тернополянин, кожного українця робити зранку таку собі розмику-руханку, — уточнює Любомир Шимків. — Адже це — круто, весело і, що важливо, корисно.

Загалом спортивне дійство у Тернополі триватиме два дні. Упродовж цього періоду пластуни гратимуть у футбол, гандбол, волейбол та баскетбол.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook