Важкоатлетка Марія Хлян виступає на чемпіонаті світу в Польщі

категорія: Інші | дата: 17 10 2013

У польському місті Вроцлав стартував чемпіонат світу з важкої атлетики, організований Міжнародною федерацією важкої атлетики (IWF).

Триватимуть змагання до 27 жовтня. Рівень цього турніру, як йдеться на офіційному Інтернет-сайті IWF, обіцяє бути дуже високим, адже такі змагання повернулися у столицю Нижньої Сілезії після столітньої перерви.

Як свідчить стартовий лист турніру, поданий на офіційному Інтернет-сайті змагань, у чемпіонаті світу 2013 року братимуть участь 151 жінка та 229 чоловіків — важкоатлети із понад двадцяти країн світу.

У складі збірної команди України на чемпіонаті світу з важкої атлетики-2013 виступатиме і тернопільська спортсменка Марія Хлян. Дівчина змагатиметься у ваговій категорії 69 кг. За програмою турніру, виступи важкоатлеток у цій вазі відбудуться 23-24 жовтня.

Нагадаємо, що Марія Хлян — майстер спорту міжнародного класу, нещодавно стала срібною призеркою чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, посіла  четверте місце на Всесвітній Універсіаді в Казані. Спортсменка є вихованкою Скалатської дитячо-юнацької спортивної школи "Колос", тренери — Віктор Синів та Вікторія Шаймарданова. Зараз навчається у Тернопільському національному економічному університеті, представляє обласну школу вищої спортивної майстерності та ФСТ "Динамо" України.

Джерело: oblsport.te.ua