Про нас
увійти

У "Абриколі" — чемпіонат та кубок зі спортивного більярду

категорія: Інші | дата: 08 10 2013 | переглядів: 832
У

Новий сезон у спортивно-більярдному клубі "Абриколь" розпочався одразу двома змаганнями. Тут провели чемпіонат з "динамічної піраміди", а також кубок з пулу.

— Наприкінці вересня відбувся чемпіонат Тернопілля з більярду у дисципліні "динамічна піраміда", — каже голова обласного осередку федерації спортивного більярду України Андрій Мазепа. — Учасниками нашого турніру стали 22 спортсмени.

Додамо, що чемпіоном області з "динамічної піраміди" став вихованець тренера Ростислава Лящука — Андрій Сеник. Друге місце посів спортсмен з Бучача Віталій Калявський. Він – переможець юнацьких чемпіонатів України. Треті місця поділили між собою Степан Трач та Денис Кім. Також в "олімпійку" вийшли і знані на Тернопіллі спортсмени Ігор Наконечний, Максим Стадник, Віталій Свист та Олександр Подлісний.

А 5 жовтня у "Абриколі" провели кубок області з пулу у дисципліні "десятка".

— Ці змагання пройшли згідно календарного плану змагань Тернопільського обласного осередку Федерації спортивного більярду України з більярдного спорту на цей рік, — пояснює пан Мазепа. — Вони погоджені з обласним управлінням з питань фізкультури і спорту.

Кубок з пулу виграв кандидат в майстри спорту Руслан Островський. Менше поталанило ветерану тернопільського більярду Ігорю Наконечному. Він — другий. Третє місце у Ігоря Томащука.

— Приємною несподіванкою для глядачів став виступ молодого спортсмена Максима Потапова, який на дорослому турнірі виборов третє місце, — каже Андрій Мазепа. — Йому лише 11 років. Можливо, це нова зірка більярду, яка яскраво спалахне на національному рівні за кілька років.

Загалом змагання пройшли цікаво і, за словами Андрія Мазепи, наглядно продемонстрували, що розвиток більярдного спорту не стоїть на місці. З кожним роком в більярді з`являються нові обличчя.

— Нещодавно президент Федерації спотивного більярду України Ігор Масол сказав, що авторитет України у більярдному спорті зростає, — говорить чоловік. — Приємно, що Тернопільщина не пасе задніх у цьому процесі.

До речі, найближчі змагання у спортивно-більярдному клубі "Абриколь" відбудуться 26 жовтня. Тут пройде фінал кубка області з пулу у дисципліні "дев'ятка". Ці змагання передуватимуть кубку України, який теж відбудеться у Тернополі 8-10 листопада.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook