82-річний тернополянин виграв турнір з шахів

категорія: Інші | дата: 02 10 2013

1 жовтня у шахово-шашковому клубі "Авангард" міста Тернополя відбувся відкритий обласний турнір ТОЦФЗН "Спорт для всіх" зі швидких шахів та шашок. Такий захід до Дня людей похилого віку проводиться вже щонайменше всьоме. Змагання проходять за коловою системою, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Відтак, після жеребкування розпочались тури, у яких кожен учасник прагнув виступити якнайкраще та поборотись за нагороди. Турнір тривав понад три години, а після виснажливої інтелектуальної боротьби стали відомі переможці.

Отже, у змаганнях з шахів перше місце за додатковими показниками виборов Анатолій Мирошниченко, набравши 7 очок, друге місце — у Івана Вовчишина, який теж має 7 очок, на третьому місці — Анатолій Невожай, який поступився суперникам на пів-очка, здобувши 6,5 очок.

У змаганнях з шашок перше місце завоював Тарас Турчин, в його активі 6 очок, друге місце посів Роман Фещук, який має 5 очок, а третє місце — у Ростислава Шумського, який набрав 4,5 очки.

До речі, переможець шахових баталій — 82-річний Анатолій Мирошниченко — отримав пам'ятний сувенір як найстарший учасник змагань.

Переможці та призери нагороджені медалями, грамотами та призами від Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", а всім учасникам вручено сувеніри на згадку від організаторів турніру.