Про нас
увійти

У тернопільській школі провели власні Олімпійські ігри

категорія: Інші | дата: 02 10 2013
У тернопільській школі провели власні Олімпійські ігри

Вогонь п’ятих Олімпійських ігор у міській школі №24 урочисто запалили сьогодні, 2 жовтня, в обідню пору. Школярі змагалися увесь день, причому — у різних спортивних дисциплінах.

Шкільний турнір відкрили урочисто та помпезно, як і належить Олімпійським іграм. Один з найкращих спортсменів школи Ігор Бучицький запалив смолоскипом вогонь, який перед цим пронесли довкола спортивного майданчика навчального закладу інші шкільні спортсмени.

Були на урочистостях і олімпійські кільця, і навіть представники Національного олімпійського комітету.

— Думали, що цього року перервемо традицію і вп’яте ігри не відбудуться, — каже директор школи №24 Ігор Каразія. — Адже постійно була холодна дощова погода. Сьогодні ж надворі — сухо, то ж ми вирішили все ж провести змагання. Адже треба мотивувати школярів займатися спортом і підтримати наших спортсменів, які здобули нагороди на юнацьких змаганнях.

На шкільних Олімпійських іграх учні змагалися у різних, навіть не олімпійських видах спорту. Дівчата показували гімнастичні вправи, а деякі школярі демонстрували трюки на велосипедах.

— Це цікавіше, ніж простий урок фізкультури, — каже п’ятикласник Назар. — Ми цього року змагаємося вперше. Адже до п’ятого класу змагатися не допускали.

Цікаво, що дітлахи молодшого віку, спостерігали за змаганнями із вікон. Їх теж зацікавило те дійство, яке відбувалося під стінами навчального закладу.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook