Про нас
увійти

Важкоатлетка Ірина Барановська стала срібною призеркою чемпіонату Європи

категорія: Інші | дата: 28 09 2013
Важкоатлетка Ірина Барановська стала срібною призеркою чемпіонату Європи

Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та спортсменів до 23 років 29 вересня завершується у місті Таллінн (Естонія), повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Срібною призеркою змагань серед юніорів стала наша землячка — 17-річна важкоатлетка зі Скалата Ірина Барановська. Дівчина виступала у ваговій категорії +75 кг, і у ривку її результат був 93 кг, у поштовху — 120 кг, та у сумі двоборства — 213 кг.

На п’єдесталі пошани Ірина була разом з польською спортсменкою Мартою Дрозджел, яка зайняла третє місце з результатами 92 кг, 110 кг та 202 кг, відповідно, та переможницею європейської першості у ваговій категорії +75 кг — румункою Андреа Аанеї, результати якої: 114 кг у поштовху, 140 — у ривку, та 254 кг — у сумі двоборства.

Додамо, що Ірина Барановська є вихованкою тренерів Віктора Симіва та Вікторії Шайморданової. Щодо останніх досягнень спортсменки — срібна медаль чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, що в серпні відбувався в Луганську.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook