Міський голова нагородив тернопільських пауерліфтерів

категорія: Інші | дата: 09 11 2011

5 та 6 листопада у Львові відбувся Чемпіонат Євразії з пауерліфтінгу та жиму лежачи. Наші земляки привезли кілька нагород найвищого ґатунку.

Вихованці клубу за місцем проживання "Джура" та члени міської організації фізкультурно-спортивного клубу "СПОРТ-КЛАС" здобули 5 золотих нагород. Золото отримали Ліля Проць у ваговій категорії до 52 кг серед жінок, Данильченко Григорій у ваговій категорії до 52 кг серед юнаків, Олійник Олег у ваговій категорії до 67,5 кг серед юнаків, Тицька Віталій у ваговій категорії до 75 кг серед юнаків та Богач Володимир у ваговій категорії до 90 кг серед юнаків. Також спортсменка Ліля Проць завоювала 3-тє місце у абсолютній першості серед жінок.

Міський голова Тернополя Сергій Надал вручив чемпіонам подяки міського голови та срібні нагородні відзнаки.

- Приємно, що саме вихованці комунального закладу Тернопільської міської ради завоювали золоті медалі. Своїми досягненнями, натхненною працею Ви прославляєте наше місто, вносите вагомий внесок у розвиток фізкультури та спорту, популяризуєте здоровий спосіб життя.   Міцного Вам здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень, - зазначив Сергій Надал.

11 листопада Ліля Проць та Давид Пкін, які завоювали титули чемпіона світу з жиму лежачи 2010 року в складі збірної команди України вирушають на черговий чемпіонат світу з жиму лежачи, який відбудеться у Латвії.

Джерело: Тернопільська міська рада