Про нас
увійти

Велосипедисти з Тернополя успішно виступили на чемпіонаті України

категорія: Інші | дата: 25 09 2013
Велосипедисти з Тернополя успішно виступили на чемпіонаті України

Чемпіонат України з велоспорту (трек) завершився у Львові. Серед юніорів у гонці "скретч" відзначились тернопільські велосипедисти Віталій Гринів, який зайняв перше місце, та Тарас Шевчук, який став третім. У груповій гонці серед юніорок також бронзову медаль здобула тернополянка Анастасія Года, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

В індивідуальній гонці-переслідування на 4 км, змагаючись у фіналі за третє місце, ще один представник тернопільського велоспорту Роман Луцишин програв спортсмену із Донецька і, відповідно, посів 4 місце.

Зате у командній гонці на 4 км команда, в складі якої виступав Роман Луцищин, виборола друге місце, що відповідно, принесло спортсменам срібні медалі. Третьою у цьому виді була команда, де змагався Віталій Гринів, отже, здобутком тернополянина стала також і бронзова нагорода. У командній гонці на 4 км Тарас Шевчук став п’ятим, а Іван Хомів — шостим.

Командна гонка серед жінок, в якій брала участь Анастасія Года, теж завершилась призовим місцем: команда, у якій виступала спортсменка, стала третьою, відтак дівчата підіймались на третю сходинку п’єдесталу пошани, щоб отримати бронзові медалі.

А ще одне "золото" здобув для медальної скарбнички Тернопільщини Роман Луцишин у груповій гонці на очки.

Таким чином, чемпіонат України з велоспорту на треку завершився для тернопільських велосипедистів — вихованців тренера Володимира Павелка та Романа Зеньо — двома золотими, однією срібною і чотирма бронзовими нагородами.  Усі спортсмени представляють обласну школу вищої спортивної майстерності.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook