Про нас
увійти

Тернополяни — шості на всеукраїнській спартакіаді держслужбовців

категорія: Інші | дата: 24 09 2013
Тернополяни — шості на всеукраїнській спартакіаді держслужбовців

З 16 по 21 вересня, п’ятнадцятий рік поспіль, на базі олімпійського учбово-спортивного центру "Спартак" в місті Алушта зібрались 526 державних службовців з 26-ти команд областей, Автономної Республіки Крим, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, щоб помірятися силами на всеукраїнській спартакіаді.

Традиційно такі змагання організовують Міністерство молоді та спорту України спільно з Національним агентством України з питань державної служби, Центральним комітетом профспілки працівників державних установ України та Всеукраїнською організацією фізкультурно-спортивного товариства "Спартак". До програми спартакіади цьогоріч було включено п’ять видів спорту: настільний теніс, шахи, шашки, футзал та волейбол.

Тернопільщина делегувала до Алушти команду у складі 21 спортсмена, які представили департаменти та управління облдержадміністрації, Борщівську, Збаразьку, Зборівську, Ланівецьку, Теребовлянську, Тернопільську, Монастириську,Чортківську та Шумську райдержадміністрації.

Щодо результатів тернополян, то заступник начальника департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Орест Горинь здобув "золото" у змаганнях з настільного тенісу. Він — учасник тринадцяти спартакіад, однак оскільки досягнув пенсійного віку, то ця спартакіада для держслужбовця остання. Цікавим є той факт, що Орест Миколайович став переможцем на першій спартакіаді в 1999 році і останній для себе — 2013 року. Додамо, що впродовж своєї "спортивної кар’єри" у цих змаганнях, тенісист ще чотири рази сходив на другу і двічі — на третю сходинку п’єдесталу пошани.

Хороших переможних традицій набуває шахіст Сергій Крисоватий з Тернопільської райдержадміністрації. До двох попередніх бронзових нагород (2011-2012 роки) цьогоріч також додано ще одну бронзову медаль.

Шостий результат у Мирослава Лесіва з Монастириської райдержадміністрації у турнірі шашкістів.

Команда футболістів, не пропустивши жодного м’яча у груповому турнірі, завдяки хорошій грі воротаря Володимира Кавецького зі Зборівської райдержадміністрації, все ж змушена була боротись лише за місця з 9 до 16. Подолавши колег ізАвтономної республіки Крим та закарпатців, в останньому матчі зійшлися з дніпропетровськими держслужбовцями. В основному часі гри — нічийний результат. Серія пенальті вивела дніпропетровців на дев’яте місце, а наші футболісти у підсумку — десяті.

Складний і напружений турнір виявився у команди волейболістів, яка була сформована із держслужбовців з Борщова та Шумська. У груповому турнірі в напруженій боротьбі наші земляки подолали держслужбовців з Київської та Чернівецької областей і вийшли лідерами з групи для боротьби за 1-8 місця. Проте напруга у груповому турнірі далася взнаки, і наші, поступившись хмельничанам та закарпатцям, посіли в підсумку восьме місце.

У загальнокомандному заліку спартакіади перемогли держслужбовці з Івано-Франківщини, на другому місці — представники Запорізької області, третіми стали дніпропетровці. Тернопільська команда пропустила поперед себе ще сумчан та полтавчан і посіла шосту сходинку серед 26 команд.

За матеріалами oblsport.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook