Тернопільські велосипедистки вибороли 5 медалей у Харкові

категорія: Інші | дата: 24 09 2013

В Харкові, на базі олімпійського спортивного комплексу "Темп", відбувся чемпіонат України з велоспорту маунтенбайк (крос-кантрі). Участь у змаганнях взяли чоловіки і жінки до 23 років, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Серед жінок на дистанції 20 км тернопільська велосипедистка майстер спорту України Анастасія Года з результатом 1:16.38 виборола бронзову нагороду, а її колега по команді Ілона Мацієвська була четвертою.

Також у Харкові пройшов VI етап кубку України з маунтенбайку (крос-кантрі). Серед жінок на дистанції 15 км майстер спорту України міжнародного класу Наталя Кромпець здобула срібну медаль з результатом 1:03.43, а майстер спорту України Ірина Слободян з результатом 1:04.04 — виборола "бронзу". Четверте місце посіла ще одна тернопільська спортсменка Юлія Салманова.

Виступаючи на цих змаганнях серед юніорів, Анастасія Года з результатом 58.30 завоювала золоту медаль, а Ілона Мацієвська з результатом 1:06.22 — отримала "срібло".

Усі призерки представляють обласну школу вищої спортивної майстерності, тренери Богдан Сніжок, Ольга Слободян та Володимир Павелко.