Хто на Тернопільщині найкраще перетягує канат?

категорія: Інші | дата: 19 09 2013

У неділю, 16 вересня, року Скалат Підволочиського району приймав учасників чемпіонату Тернопільської області та обласного фізкультурно-спортивного товариства "Колос" з перетягування каната, який присвячений Дню працівника фізичної культури і спорту.

За коловою системою 5 команд з Борщівського, Заліщицького, Кременецького, Підгаєцького та Тернопільського районів виборювали нагороди чемпіонату. Перший етап не виявив переможців та призерів змагань тому, що Борщівський, Кременецький та Тернопільський райони набрали однакову суму очок. Головна суддівська колегія змушена проводити додаткові сутички між згаданими командами.

У результаті напруженої боротьбі перше місце посіла команда з Тернопільського району, другу сходинку завоювали спортсмени з Кременеччини, а бронзові нагороди дісталися спортсменам Борщівського району.

Переможці та призери нагороджені медалями та кубками обласного фізкультурно-спортивного товариства "Колос".

У загальнокомандному заліку сільських спортивних ігор Тернопільщини лідирують спортсмени Тернопільського району — 431 оч., на другому та третьому місцях відповідно Кременецький (386) та Бучацький (357) райони.

Джерело: Колос