У Тернополі відбувся чемпіонат з поліатлону

категорія: Інші | дата: 19 09 2013

16-17 вересня відбувся чемпіонат Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо"  з поліатлону за програмою змагань "Динаміада-2013", присвячений Дню фізичної культури та спорту.

У змаганнях взяли участь 24 спортсмена з 8 команд динамівських колективів фізичної культури. Чемпіонат проводився за програмою чотириборства (біг на 60 або 100 метрів, плавання на 50 або 100 метрів, біг на 1000 або 3000 метрів та стрільба з пневматичного пістолета) у трьох вікових групах.

Переможцями змагань у своїх вікових групах стали: Наталія Дорош (КФК УМВСУ, вікова група жінок 18-39 років); Андрій Гульоватий (КФК ТМВ УМВСУ, вікова група чоловіків 18-39 років); Мирослав Стефанишин (КФК УДСНС, вікова група чоловіків 40-49 років).

У загальнокомандному заліку перемогли спортсмени обласного управління внутрішніх справ, які набрали 571 очко, друге місце у представників Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області з сумою очок 549, третє — у спортсменів Управління Служби безпеки України в Тернопільській області з сумою очок 441.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами Тернопільської обласної організації ФСТ "Динамо" України. Поліатлон став шостим і завершальним видом змагань за програмою "Динаміада-2013".