Про нас
увійти

Шість тернопільських вузів візьмуть участь у спартакіаді (ВІДЕО)

категорія: Інші | дата: 17 09 2013
Шість тернопільських вузів візьмуть участь у спартакіаді (ВІДЕО)

Протягом двох днів 21-22 вересня у Тернополі пройде спартакіада між вузами міста. Студенти змагатимутсья у футболі, волейболі, міні-футболі, перетягуванні линви та візьмуть участь у змаганнях на туристичних човнах і байдарках.

Відкриття змагань заплановане на 21 вересня. О 15.00 спартакіаду відкриють на набережній тернопільського ставу. 22 вересня спартакіада продовжиться на тернопільському "Міському" стадіоні і триватиме протягом дня.

Участь у спартакіаді візьмуть виключно вузи Тернополя, це — Галицький коледж, комерційний інститут, Тернопільський національний педагогічний університет, Тернопільський національний економічний університет, Тернопільський національний медичний університет та Тернопільський національний технічний університет.

— Цього року ми вирішили зробити цю спартакіаду закритою, лише між вузами Тернополя, — говорить мер Тернополя Сергій Надал. — Наступного року, користуючись позитивним досвідом, зможемо зробити ці змагання відкритими та запросити команди інших міст України. Наші змагання повині бути цікавими та видовищними. Даний проект ми організовуємо у рамках програми "Тернопіль — студентська столиця" .

Студентський міський голова Тернополя Олег Грушицький каже, що ця спартакіада не увійде у жоден залік. Вона — показова.

— Ми хотіли щоб участь у ній взяли студенти всіх вузів міста, але підтвердили свою участь лише шість, — говорить Олег Грушицький. — Підготовка до змагань фактично завершена, а команди сформовані. Команди будуть достатньо великими, по 30 чоловік у кожній. Особливістю цієї спартакіади буде те, що у деяких видах спорту будут змішані команди, тобто ті, які складатимуться з хлопців та дівчат.

Природно, організаторів запитали, чи зможуть приймати участь у спартакіаді професійні спортсмени. Адже у вузах міста навчаються призери чемпіонатів Європи та світу і навіть Олімпійських ігор. Ситуацію пояснив начальник управління у справах сім'ї, молодіжної політики та спорту міськради Микола Круть.

— Разом із оргкомітетом ми обговорили це питання і вирішили, що до участі у спартакіаді допускатимуть лише спортсменів-аматорів. Професіонали не змагатимуться, — зазначив він.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook