Про нас
увійти

На Тернопільщині буде біатлонна база європейсього зразку

категорія: Інші | дата: 17 09 2013
На Тернопільщині буде біатлонна база європейсього зразку

Відзначити День фізкультури і спорту прийшли у парк Т. Шевченка і біатлоністи. У літньо-осінній період вони тренуються та змагаються на лижеролерах. Показові виступи у парку провели дев’ять спортсменів. Це була естафетна гонка на 400 метрів.

— Ми провели показові змагання, щоб залучити до занять фізичною культурою і спортом дітей та молодь, і особливо до занять біатлоном, — розповів Анатолій Яцина, директор Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з біатлону. — А літні змагання на лижеролерах є одним із етапів підготовки до зимових змагань. Ми проводимо внутрішні змагання по школі, відкритий чемпіонат області, відкритий чемпіонат товариства "Колос". До 16 вересня  у Тисовці триватиме чемпіонат України з літнього біатлону. Є там і спортсмени нашої школи. Так, Олена Підгрушна та Дмитро Підручний уже стали срібними призерами цього чемпіонату.

В облдержадміністрації, як повідомив Ігор Підгайний, звернулися із заявками до кабінету міністрів фінансово підтримати кілька обласних об’єктів, які мають статус баз олімпійської підготовки. Це біатлонна база у Підгородньому, санно-спортивна спортивна база у Кременці та веслувальний каналу у Тернополі. Стосовно цих об’єктів уже є певні напрацювання, і керівництво управління з питань фізкультури і спорту сподівається, що необхідні кошти держава таки дасть. Утім, до ремонту на біатлонній базі приступили вже.

—Ми уже розпочали ремонтні роботи на навчально-спортивній базі з біатлону у Підгородньому — каже Ігор Підгайний, начальник управління з питань фізкультури і спорту ТОДА. — Йде вирубка траси протяжністю 3,5 км, завширшки 6 кілометрів, а на віражах — 10-12 км. Там повинен бути збудований лижний стадіон, нове стрільбище на 30 вогневих установок. Це має бути біатлонна база європейського зразку, і там ми зможемо проводити змагання не тільки всеукраїнського, а й міжнародного рівня.

За матеріалами Тернопільська липа

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook