Про нас
увійти

У Бучацькій гімназії пройшов Олімпійський урок

категорія: Інші | дата: 13 09 2013
У Бучацькій гімназії пройшов Олімпійський урок

На виконання соціальних ініціатив президента України "Діти-майбутнє України" щодо популяризації в області здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини голова Бучацької районної державної адміністрації Василь Савка спільно із заступником голови райдержадміністрації Олегом Тринькою, в.о. начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Г.Годз взяв участь у відкритті "Олімпійського уроку", який відбувся на базі Бучацької гімназії.

З нагоди відкриття "Олімпійського уроку" до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Василь Савка. "Здоров’я нації — головне завдання не тільки перед працівниками сфери фізичної культури і спорту, а й для керівників усіх рівнів. президент України Віктор Янукович виступаючи із соціальними ініціативами значну увагу приділяє залученню дітей до занять фізичною культурою і спортом, а районна влада робить все можливе для реалізації поставлених завдань. Бажаю всім фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях", — сказав керівник району.

У змаганнях в рамках "Олімпійського уроку" взяли участь учні 9 класу Бучацької гімназії, які змагалися в різноманітних естафетах та олімпійській вікторині. Василь Савка спільно в.о. начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації вручили капітанам команд футбольні м’ячі, а організаторам та учасникам дійства подяки.

В рамках проведення Олімпійського тижня аналогічні заходи протягом тижня пройдуть у всіх загальноосвітніх школах району.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook