Про нас
увійти

Кращих спортсменів Тернополя нагородили напередодні професійного свята

категорія: Інші | дата: 13 09 2013
Кращих спортсменів Тернополя нагородили напередодні професійного свята

12 вересня, напередодні Дня фізичної культури та спорту, який в Україні щорічно відзначається у другу суботу вересня, міський голова Тернополя Сергій Надал нагородив кращих спортсменів Тернополя грамотами та цінними подарунками.

— Сьогодні я хочу подякувати від імені всієї громади міста тренерам і організаторам тернопільського спорту. Напередодні вашого професійного свята хочу побажати вам перемог. Перемог у спорті і у житті. Бажаю виховання чемпіонів у ваших видах спорту. Бажаю всьому Тернополю здорових, фізично і морально сильних городян, — зазначив Сергій Віталійович.

Також, під час урочистостей, міський голова звернув увагу на те, що не дивлячись на фінансові і бюджетні труднощі, сьогодні в Тернополі існує цілісна система підтримки і розвитку фізкультури і спорту. Вона включає в себе навчальні і позашкільні заклади, секції і спортивні клуби, інфраструктуру стадіонів і майданчиків.

Окрім нагород від міського голови спорстмени отримали грамоти управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, які вручив начальник управління Микола Круть.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook