Про нас
увійти

Валентин Хоптян: "Біатлонна база у Підгородньому, має відповідати найсучаснішим вимогам"

категорія: Інші | дата: 10 09 2013
Валентин Хоптян:

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян та віце-прем`єр-міністр України Костянтин Грищенко побували на біатлонній базі, що у Підгородньому Тернопільського району.

Керівник області ознайомив урядовця з будівництвом нової лижеролерної траси ФСТ "Колос", яка створюється за найсучаснішими вимогами. Валентин Хоптян також доповів, що влада області працює над реалізацією проекту щодо будівництва нового стрільбища на 30 стійок, який би відповідав міжнародним стандартам.

— Ми розуміємо, що це нелегка робота, але ми її зробимо спільно: влада і меценати, — заявив Валентин Хоптян.

За словами голови ОДА, влада області хоче допомогти у реалізації ідеї Президента України Віктора Януковича щодо проведення у 2022 році зимових олімпійських ігор. Після успішного проведення Євро-2012, держава має шанси поборотися за Олімпіаду. Відтак, біатлонна база у Підгородньому зможе прийняти змагання, або ж стати сучасною базою олімпійського резерву, констатував Валентин Хоптян.

Він також повідомив, що на території області знаходиться єдина в Україні санна траса, а також трампліни. Відтак, за словами Валентина Хоптяна, створення належних умов для тренування спортсменів, оновлення інфраструктури спортивних об’єктів  допоможе залучити дітей Тернопілля до заняття спортом, — заявив керівник області.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook