Кременчани стали призерами чемпіонату Світу з армспорту

категорія: Інші | дата: 08 09 2013

Найкращі армспорстмени світу зібрались минулого тижня у невеличкому польському курортному містечку Гдиня, повідомляє управління фізкультури і спорту ТОДА.

Там на березі Балтійського моря відбувався ХХХV Чемпіонат світу з армспорту серед юнаків, юніорів, інвалідів, ветеранів та дорослих спортсменів. Загалом участь у світовій першості взяло 1118 чоловік із 44 країн. Тернопільщину на цих престижних змаганнях представляли п’ятеро армрестлерів з Кременця — вихованців ОДЮСШ "Колос", яких готував тренер Андрій Пушкар.

Щодо результатів, то найвдалішим можна назвати виступ Ігоря Пасєки. Серед юніорів до 21 року у ваговій категорії 85 кг Ігор Пасєка став срібним призером змагань на праву і на ліву руку, відтак виборов два "срібла" Чемпіонату світу. У цій же віковій групі у ваговій категорії 80 кг його колега по команді Віталій Лемешко на праву руку був одинадцятим.

Ще один "трофей" здобув для медальної скарбнички нашої області Олександр Тутов. Виступаючи серед юнаків до 18 років, у ваговій категорії 70 кг спортсмен посів третє місце на праву руку і, відповідно, отримав бронзову нагороду. У змаганнях на ліву руку Олександр був восьмим. Такий самий результат — восьме місце — у ваговій категорії понад 80 кг показав його колега по команді Назар Білінський. А на праву руку спортсмен був тринадцятим.

Серед дорослих на чемпіонаті виступав також кременчанин Вадим Стецюк. У ваговій категорії 90 кг його результат на ліву та праву руку — 13 і 27 місце, відповідно.