Про нас
увійти

Тернополянам пропонують зайнятись бігом

категорія: Інші | дата: 04 09 2013 | переглядів: 868
Тернополянам пропонують зайнятись бігом

Робити пробіжки у парку Шевченка пропонують всім охочим тернополянам. Займатись фізичною культурою неподалік від пам’ятника Бандери будуть два рази на тиждень: у середу на 19.30 і в суботу о 9.00.

Проводити тренування клубу буде тернополянин Володимир Міщишин, який вже тривалий час займається легкою атлетикою. Участь у заняттях можуть брати люди будь-якого віку. Тренування безкоштовні.

— Щоб  позайматись із нами, треба лише прийти до пам’ятника Бандери у вказаний час, — розповідає Володимир. — Попередніх записів робити не треба. Подібні бігові клуби існують, ще в двох містах Україні. У нас вже пройшло перше тренування, на якому займались шестеро чоловік. Для першого разу це досить непогано.

Хлопець каже, що в Європі є багато подібних спортивних клубів. Людям необхідно дбати про своє здоров’я.

— Ми починаємо своє заняття з легкої пробіжки парком, в якій зможуть взяти участь, як діти, так і дорослі, — каже Володими. — Потім проводимо розминку і переходимо до самого тренування, під час якого виконуємо корисні для організму фізичні вправи.

Організатором безкоштовних тренувань є Nike+Run Club. Зв’язатись із координатором клубу у Тернополі Володимиром Міщишиним можна у соцмережі “Вконтакті” або телефоном 0-97-626-19-15.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook