Велосипедисти Віталій Гринів та Тарас Шевчук привезли "срібні" медалі

категорія: Інші | дата: 29 08 2013
Велосипедисти Віталій Гринів та Тарас Шевчук привезли

23-25 серпня в Рівному відбувались чемпіонат України з парної гонки та фінальний, третій тур перегонів "Критеріум", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Тернопільські велосипедисти Віталій Гринів та Тарас Шевчук, виступаючи разом у парній гонці, і серед юніорів, і серед юнаків, вибороли срібні нагороди. Наші спортсмени програли представникам Броварського вищого училища фізичної культури, які посіли перше місце, лише одну секунду. Відтак, на дистанції 25 км, впродовж якої проходить парна гонка, Віталій та Тарас показали результат 30 хв 27 сек, рухаючись із середньою швидкістю 49 км за годину.

Як сказав тренер спортсменів Володимир Павелко, участь у цих змаганнях брали сильні пари із різних регіонів України, тому перегони були досить напруженими. Хоча, скажімо, одних із таких очікувано сильних суперників - пару у складі чемпіона України та срібного призера чемпіонату України в роздільному старті — Віталій Гринів та Тарас Шевчук випередили на 18 секунд, але до першого місця їм не вистачило однієї секунди .

Щодо змагань із перегонів "Критеріум", то Тарас Шевчук серед юніорів у цьому турі став третім, а за сумою усіх трьох турів змагань посів четверте місце. І це при тому, додав Володимир Павелко, що другий тур "Критеріуму", який відбувався в Сумах, спортсменові довелося взагалі пропустити.

На черзі у Тараса Шевчука наступні старти — Міжнародна юнацька велогонка, яка 4-8 вересня відбудеться в Донецьку. А всі тернопільські велосипедисти активно готуються до Всеукраїнських змагань з велоспорту на шосе пам’яті Філіпенка, що з 12 до 15 вересня проходитимуть дорогами нашої області та безпосередньо в  Тернополі.

Додамо, що Тарас Шевчук та Віталій Гринів представляють обласну школу вищої спортивної майстерності, тренери Володимир Павелко та Роман Зеньо.