Тернопільські біатлоністи стали призерами чемпіонату України

категорія: Інші | дата: 27 08 2013

19-23 серпня у Чернігові відбувся відкритий чемпіонат України з біатлону серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат.

За збірну команду області виступали вихованці Тернопільської ОДЮСШ,  (ФСТ "Колос"), ШВСМ, товариства "Динамо". В перший день змагань в спринтерській гонці (крос), серед юніорів та юніорок 1993/94 р.н. срібними призерами стали Моравський Іван та Беган Ірина (ОДЮСШ, тренер Починок І. М.).Серед юнаків та дівчат 1994/95 р.н. чемпіонкою стала Кручова Марія (ШВСМ, тренер Бунт О.Є.) та срібло здобув Лесюк Тарас (ШВСМ, тренер Меркушин О.В.)

В другий день змагань в індивідуальній гонці на лижеролерах серед юніорів перемогу здобув Моравський Іван, 3 місце серед юніорок в Меркушиної Анастасії (тренер Меркушина І.В.). В гонці переслідування (крос) серед юнаків та дівчат 1994/95 р.н. чемпіонство за Кручовою Марією.

В третій день змагань збірна команда області також не залишилася без нагород, так, в гонці переслідування на лижеролерах серед юніорок перемогу здобула Меркушина Анастасія.

Приємністю для нашої команди стало здобуття чемпіонства в індивідуальній гонці на лижеролерах серед дівчат Гончарук Ольги  та Кручової Марії, які показали однаковий час, бронзову нагороду на даній дистанції здобув Бригадир Роман (ОДЮСШ, тренер Бурик Н.В.).