Тернопільські важкоатлетки підкорили чемпіонат України

категорія: Інші | дата: 22 08 2013

У Луганську завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, повідомляє управління фізкультури і спорту ТОДА.

16-річна представниця Тернопілля Софія Зенченко у ваговій категорії 63 кг посіла друге місце, встановивши три рекорди України серед дівчат до 17 років: у ривку — 91 кг, у поштовху — 114 кг, і у сумі двоборства — 205 кг. Ця сума двоборства Софії Зенченко, що відповідає нормативу майстра спорту міжнародного класу, й принесла спортсменці срібну медаль чемпіонату країни.

Додамо, що Софія є першим номером юнацької збірної України у цьому виді спорту, яка захищатиме честь нашої держави на юнацькій Олімпіаді в Китаї в 2014 році.

Також срібною призеркою чемпіонату стала майстер спорту міжнародного класу Марія Хлян, яка виступала у ваговій категорії 69 кг. Її результати — 87 кг у ривку та 114 кг у поштовху. Нагадаємо, що Марія Хлян нещодавно повернулася із Всесвітньої Універсіади в Казані, де посіла четверте місце.

Ще одне "срібло" чемпіонату України на рахунку 17-річної Ірини Барановської. У ваговій категорії +75 кг спортсменка зайняла друге місце із результатами 97 кг у поштовху та 120 кг у ривку. Усі важкоатлетки є членами збірної України. Тренери — Віктор Синів та Вікторія Шаймарданова.

Як повідомив тренер спортсменок, вже сьогодні Ірина Барановська та Софія Зенченко вирушили на тренувальний збір до Харкова, де дівчата готуватимуться до чемпіонату Європи серед юніорів. Такі змагання важкоатлетів з 20 вересня триватимуть у Таллінні (Естонія). Віктор Синів висловив подяку управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласному ФСТ "Колос" та обласній школі вищої спортивної майстерності за сприяння в участі тернопільських спортсменок у Чемпіонаті України.