У кременецьких саночників — п’ять медалей літнього чемпіонату України

категорія: Інші | дата: 16 08 2013

Понад сімдесят спортсменів стали учасниками літнього чемпіонату України із санного спорту на санкороликах. Такі змагання відбулись у Кременці, повідомляє управління фізкультури і спорту ТОДА.

Як розповів головний суддя турніру, суддя Міжнародної категорії Анатолій Малищик, в одномісних санях серед чоловіків переможцем став спортсмен з Кременця Андрій Мандзій. Другим був його колега по команді Олександр Оболончик, третє місце посів ще один кременчанин Володимир Василюк.

Серед жінок перше-друге місця розділили львів’янки Олена Стецьків та Олена Шхумова. Третій результат у кременчанки Світлани Кравчук.

У командній гонці команда Тернопільської області у складі Андрій Мандзія, Олександра Оболончика та Світлани Кравчук стала чемпіоном України, випередивши дві команди зі Львова. Готували кременчан до змагань тренери Василь Казмірук, Надія Казмірук та Анатолій Малищик.

За словами Анатолія Малищика, усі наші спортсмени — переможці та призери чемпіонату України — стануть учасниками ХІІІ Міжнародних літніх змагань із санного спорту на санкороликах "Кубок Бони", які сьогодні розпочинаються також у Кременці. Триватимуть вони до 18 серпня на навчально-спортивній базі олімпійської підготовки "Кременець". Сьогодні відбуватимуться тренувальні заїзди, жеребкування і на 20.30 на Замковій горі заплановане урочисте відкриття змагань. 17 серпня у програмі змагальні заїзди, а 18 серпня пройде командна гонка та церемонія нагородження переможців.