Збаразькі гирьовики на чемпіонаті світу здобули срібні медлі

категорія: Інші | дата: 26 10 2011

Збаразькі гирьовики на чемпіонаті світу здобули срібні медлі13 – 17 жовтня в місті Лаутраки, що розташоване біля Афін відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту. У змаганнях приймали участь спортсмени з чотирнадцяти країн. У складі збірної України, серед юніорів  до 22 років і ветеранів більше сорока років брали участь двоє спортсменів зі Збаражчини.

Успішним на світових змаганнях був виступ майстра спорту міжнародного класу  Петра Багрія серед ветеранів та майстра спорту Миколи Гераса серед юніорів. Показавши в поштовху двох двопудівок другий   результат серед спортсменів вагової категорії до 60 кг і випередивши свого суперника серед юніорів на 20 очок,  Микола Герас все ж поступився у другій вправі – ривку і в сумі зайняв друге місце та виборов срібну медаль. Ще складніше було  нашому ветерану. Йому довелося змагатись не лише з суперниками, але й з травмою коліна, яку він отримав під час виконання  першої вправи – поштовху. Та, не бажаючи  залишатись без медалі, він продовжив свій виступ. Хоч і не встановив рекорд, до якого готувався, та все ж виборов ще одну срібну медаль. А оскільки ветеранів нагороджували в окремих вправах і в сумі, то Петро Багрій отримав відразу три медалі.

Принагідно нагадаємо, що в 2011 році збаразькі гирьовики з чемпіонатів світу привезли шість медалей. Віталій Чорняк серед юнаків до18 − бронзу, Микола Герас серед юніорів дві сврібні медалі та  Петро Багрій  три срібних серед ветеранів.

На останній чемпіонат світу в Грецію вдалось поїхати завдяки допомозі Богдана  Грегоращука, Юрія Дмитраша, Юрія Фецовича, начальника обласного управління фізичної культури та спорту Ігоря Побера, голови Збаразької райдержадміністрації Автанділа Мдінарадзе.

Джерело: Народне Слово