Підсумки Всесвітньої Універсіади для тернопільських студентів

категорія: Інші | дата: 25 07 2013

Ось і закінчилась XXVII Всесвітня літня Універсіада. Цього року з 6 по 17 липня свято сили, краси і справжніх емоцій приймала спортивна столиця Російської Федерації — Казань.

Учасниками Всесвітньої Універсіади в складі збірної України стали 17 спортсменів з Тернопільщини — студентів Тернопільського національного економічного університету (14 студентів) та Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка (3 студенти). Наші студенти змогли положити в копілку збірної 6 медалей.

Уже на третій день змагань студентка Тернопільського національного економічного університету чемпіонка Світу, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Ганна Тітімець здобула перемогу і перша з наших спортсменок піднялась на найвищу сходинку п’єдесталу. Їй не було рівних у бігу на 400 м з бар’єрами, які вона подолала за 54,64 с.

Того ж дня Шушана Гевондян, також студентка Тернопільського національного економічного університету — майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, неодноразова чемпіонка та призерка міжнародних арен, змогла порадувати нас «сріблом», у фінальному поєдинку вагової категорії до 57 кг, поступившись лише представниці із Бразилії.

Надалі ми тільки стверджувались у силі наших спортсменів. В складі української збірної з фехтування на шпагах виступила ще одна студентка ТНЕУ Олена Кривицька, спортсменки у боротьбі за третє місце перемогли команду Польщі із рахунком 40:39 та здобули бронзові нагороди.

Радісні новини надходили із палацу єдиноборств "Ак Барс". У боротьбі самбо серед жінок (вагова категорія 48 кг) Олена Куницька здобула "срібну" медаль, поступившись, «господарці» змагань, росіянці Олені Бондарьовій. А серед чоловіків у ваговій категорії до 57 кг Ілитчук Михайло виборов "бронзу", поступившись лише представнику Монголії. На цій же спортивній арені, на борцівському килимі "бронзову" нагороду отримала Марія Лівач. Призери являються студентами Тернопільського національного економічного університету.