Про нас
увійти | реєстрація

Тернопільська студентка здобула "золото" Всесвітньої Універсіади

категорія: Інші | дата: 10 07 2013 | переглядів: 727
Тернопільська студентка здобула

9 липня 2013 року на XXVII Всесвітній літній Універсіаді у Казані було надзвичайно вдалим для збірної команди України.

Адже протягом дня вони здобули 13 медалей різного гатунку. З них золото у скарбничку країни поклала студентка Тернопільського національного економічного університету, чемпіонка Світу, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Ганна Тітімець. Їй не було рівних у бігу на 400 м з бар’єрами, які вона подолала за 54,64 с.

Та окрім цього, "сріблом" порадувала нас ще одна студентка ТНЕУ, майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, неодноразова чемпіонка та призерка міжнародних арен Шушана Гевондян, яка у фінальному поєдинку вагової категорії до 57 кг поступилась представниці із Бразилії.

Ці здобутки дали змогу  збірній команді України переміститись із 11 загальнокомандного місця на 4, і практично "дихати в спину" представникам із Китаю.

А сьогодні, 10 липня на стадіонах Казані відбудуться останні групові матчі з футболу. Студентська збірна команда України з  футболу, у складі якої три студента Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка: Ігор Мединський, Богдан Семенець та Ігор Курило,  протистоятиме предстаникам Туречччини. Студентка ТНЕУ, тернополянка Мрія Хлян також боротимецька за золото Універсіади.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook