Тернополянки готуються до етапу кубка Світу та чемпіонату Європи з маунтенбайку

категорія: Інші | дата: 12 06 2013

Триває сезон змагань у велосипедистів. Так, у столиці Чехії — місті Прага — відбулися міжнародні рейтингові змагання (S2), на яких тернопільська велосипедистка, майстер спорту міжнародного класу України з велосипедного спорту (маунтенбайк) Наталія Кромпець зайняла 1 місце. А її колега по команді, майстер спорту України Ірина Слободян стала срібною призеркою у міжнародних рейтингових змаганнях (S1) у місті Москва (Росія).

Ще одні важливі старти були у наших спортсменок в місті Кутна Гора (Чехія). 8 червня там завершились міжнародні рейтингові змагання (S2), де Наталія Кромпець посіла 1 місце, а Ірина Слободян стала сьомою.

Наразі тернопільські велосипедистки готуються до ІІІ етапу Кубка світу з маунтенбайку, який 15-17 червня відбудеться в Італії, та xемпіонату Європи, що 20-23 червня стартує в місті Берн (Швейцарія), повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Нагадаємо, що Наталя Кромпець та Ірина Слободян є вихованками обласної школи вищої спортивної майстерності, займаючись під керівництвом Заслуженого тренера України Богдана Сніжка.