Тернополянка Олена Кривицька — срібна призерка чемпіонату України з фехтування

категорія: Інші | дата: 03 06 2013

Срібну медаль виборола тернопільська шпажистка Олена Кривицька на Чемпіонаті України з фехтування, що проходить в Ужгороді.

Наша спортсменка поступилась львів’янці Анфісі Почкаловій, яка й стала переможницею змагань з фехтування на шпагах серед жінок.

Як повідомляє Федерація фехтування України, пристрасті шпажних баталій почали розпалюватися ще у чвертьфіналі, коли Надія Овсяник із Севастополя одним уколом перемогла четвертий номер національної класифікації чемпіонку України 2011 Ксенію Пантелеєву (15:14), а віце-лідер українського рейтингу Почкалова з перевагою всього у два уколи здобула нелегку перемогу над харків’янкою Владаленою Хавалджи. Наступні два чвертьфінальних двобої закінчилися з однаковим рахунком (15:12). В одній парі львів’янка Ольга Задорожна здобула перемогу над своєю подругою по команді Юлею Свистиль, а в іншій — Олена Кривицька перемогла ще одну представницю столиці — Фейбі Бежуру.

Півфінальні бої пройшли без особливого розпалу — Почкалова перемогла Овсяник (15:10), а Кривицька — Задорожну (15:9), а от підсумок фіналу Почкалова-Кривицька до самого кінця двобою передбачити не міг ніхто. До рахунку (4:4) спортсменки обмінювалися обопільними атаками, а далі вперед вирвалася Кривицька – 6:4, яка і зберігала розрив у два уколи на свою користь до рахунку (11:9), однак Почкаловій вдалося зробити дві результативні атаки й зрівняти рахунок (11:11). Далі спортсменки зробили три обопільних атаки (14:14), і тепер результат бою вирішував лише один укол. Після ще трьох одночасних атак, які, відповідно до правил, вже не впливали вже на рахунок двобою, вирішальний п’ятнадцятий укол нанесла Анфіса Почкалова.