Учасницями чемпіонату області зі спортивної аеробіки стало 22 команди

категорія: Інші | дата: 24 05 2013

В актовому залі ТНЕУ відбувся чемпіонат області зі спортивної аеробіки. Такий захід проводився у Тернополі другий рік поспіль, і переможці представлятимуть область на змаганнях за кубок України, що запланований на грудень цього року, повідомили в упрвлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Участь у чемпіонаті взяли команди-фіналісти чемпіонатів серед вищих навчальних закладів (ТНЕУ, ТНПУ ім. В.Гнатюка), загальноосвітніх шкіл м.Тернополя (ЗОШ №7, №14, №16, №23 та ТСШ№3), а також команда-гість із м.Бережани (Бережанський агротехнічний інститут).

Змагання розпочалися із урочистого відкриття та представлення команд, адже цього року їх було двадцять дві. Команди боролися за першість у таких видах програми: степ-аеробіка (8 команд), фанк-аеробіка (5 команд), аероденс (6 команд дорослих та 5 команд школярів) та змагання у парах.

Уже перші виступи учасників створили у глядачів запальний та піднесений настрій. Номери виконувались під ритмічну та енергійну музику, команди порадували око яскравими та оригінальними костюмами, здивували майстерними трюками та складними технічними елементами.

Виступ кожної команди супроводжувався щирою підтримкою вболівальників. Майстерність команд-учасниць оцінювали за кількома критеріями: артистичність, техніка виконання та складність. Судді визначили переможців у кожному із видів програми.

У виді програми степ-аеробіка перше місце зайняла збірна команда ТНЕУ-1, друге виборола збірна команда ТНПУ ім. В. Гнатюка, третє — збірна команда ТНЕУ-2.

У виді фанк-аеробіка перше місце посіла збірна команда ТНЕУ-1, друге — збірна команда ТНЕУ-2, третє –—збірна ТНЕУ-3.

Серед дорослих команд, що змагалися у аероденсі, переможницею стала збірна ТНПУ ім. В.Гнатюка, друге місце посіла збірна команда ТНЕУ-1, третє — збірна команда ТНЕУ-2.

Визначили переможців у аероденсі також серед команд-школярів. Перше місце виборола команда ТСШ №3, друге — ЗОШ № 23, третє — ЗОШ № 16.

У парах переможцями стали Надія Сенетела та Назар Шманько. Змагання завершилися урочистою церемонією нагородження команд-учасниць.

Як зазначила старший викладач кафедри спорту ТНЕУ Наталя Вежнавець, протягом року збірна команда університету ретельно та наполегливо готувалася до цього чемпіонату, регулярно брала участь у різноманітних змаганнях зі спортивної аеробіки. Команди-переможці чемпіонату докладуть усіх зусиль, щоб гідно представити нашу область на подальшому етапі змагань.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації вдячне кафедрі спорту Тернопільського Національного економічного університету та старшому викладачу Вежнавець Наталі Борисівні за організацію чемпіонату на високому рівні та підготовку команд-переможниць.