Відомий тернопільський гирьовик Зіновій Кульчицький знову став чемпіоном України

категорія: Інші | дата: 22 05 2013

У Керчі завершився чемпіонат України серед ветеранів з гирьового спорту та V Літні всеукраїнські ігри ветеранів пам'яті М.М. Баки, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Відомий тернопільський спортсмен та тренер Зіновій Кульчицький, який виступав на цьому турнірі, здобув золоту нагороду.  Проходили змагання у вигляді класичного двоборства, що включає дві вправи: поштовх двох гир і ривок.

Зіновій Кульчицький у свій віковій групі, виступаючи у ваговій категорії до 90 кг, став Чемпіоном України. Його результат 110 у поштовху та 240 — у ривку, тобто, 350 у сумі двоборства.

Зіновій Кульчицький — Майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту, шестиразовий чемпіон України, чемпіон світу в окремих вправах і семиразовий призер планетарних форумів, дев’ятиразовий переможець престижного міжнародного турніру на призи "Спортивної газети", рекордсмен СРСР та України. Підготував 4 майстрів спорту міжнародного класу та 15 майстрів спорту України з гирьового спорту, Заслужений тренер України.