Тернополянин привіз нагороди з Польщі

категорія: Інші | дата: 08 05 2013

Тернопільський велосипедист Тарас Шевчук повернувся з Польщі, де 3-5 травня проходила Міжнародна багатоденна гонка на шосе серед юнаків.

Це були ювілейні, сорокові велоперегони, яка проводилася дорогами повітів Kluczborku та Oleskiej. Загальна довжина траси становила 247 км. Участь у змаганнях взяли 120 велосипедистів.

Збірна команда України, у складі якої виступав Тарас Шевчук, у командному заліку посіла перше місце. Щодо особистих результатів нашого земляка, то в загальному заліку Тарас Шевчук став другим. Також тернополянин з великим відривом виграв номінацію "активний гонщик".

У ще одному виді — так званій "пунктовій класифікації" — спортсмен був третім, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Тарас Шевчук представляє обласну школу вищої спортивної майстерності. Тренери — Володимир Павелко та Роман Зеньо.