Тернопіль може похвалитися двома чемпіонами України з багатоденної гонки

категорія: Інші | дата: 03 05 2013

У Львові, на критому велотреку Національно-спортивної бази з літніх видів спорту Міністерства оборони України, відбувся чемпіонат України з багатоденної парної гонки (чоловіки, юніори), з групової гонки (жінки, дівчата) та спринтерського омніуму (чоловіки, жінки).

Участь у змаганнях взяли понад 150 спортсменів — представники Харківської, Закарпатської, Миколаївської, Київської, Волинської, Львівської, Тернопільської, Донецької, Житомирської областей та Криму, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У багатоденній парній гонці серед юніорів тернопільський велосипедист майстер спорту Тарас Шевчук, виступаючи в парі зі спортсменом із Харкова Олександром Мещинським, посів 1 місце.

Також чемпіоном України, але серед чоловіків, став тернополянин, майстер спорту України міжнародного класу Роман Луцишин, який виступав спільно з Володимиром Джусом із Донецька.

За словами тренерів спортсменів Володимира Павелка та Романа Зеньо, змагання з багатоденної парної гонки включають вісім етапів, такі, скажімо, як скретч (гонка з вибуття), гіт на 100 метрів з ходу, парна гонка "медісон", гіт на 500 м з місця, парна гонка на 100 км, групова гонка на 50 км тощо, на кожному з яких нараховують очки, відповідно до зайнятого місця, які потім сумуються. Отже, і Тарас Шевчук, і Роман Луцишин у своїх вікових групах стали абсолютними переможцями змагань, вигравши кожен з етапів перегонів.

Щодо результатів їхніх колег по команді, то серед юнаків Владислав Щербань став восьмим, а Степан Федірко — дев’ятим. Серед чоловіків сьоме місце посів Іван Хомів, який виступав спільно Євгеном Андрійчуком з міста Біла Церква.