Тернопільські команди зі спортивної аеробіки стали призерками чемпіонату України

категорія: Інші | дата: 20 04 2013

В Києві відбувся чемпіонат України зі спортивної аеробіки. У змаганнях взяли участь 43 команди, які представляли Київську, Донецьку, Запорізьку, Тернопільську, Миколаївську, Харківську, Луганську, Житомирську, Львівську, Сумську області та АР Крим.

Команда Тернопільської області посіла 3 місце у змаганнях з аеро-денс серед юніорів. А перемогу у цьому виді здобула команда Донецької області-2. Другими були спортсменки Запорізької області.

З фанк-аеробіки переможцями змагань серед  дорослих стала команда із Запорізької області-1. А друге та третє місця розділили наші спортсменки — команди Тернопільська область-2 та Тернопільська область-1.

Загалом честь Тернопільщини на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки відстоювали понад 50 спортсменів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.