Про нас
увійти

У Бережанах відбувся всеукраїнський турнір з шашок-64

категорія: Інші | дата: 11 04 2013
У Бережанах відбувся всеукраїнський турнір з шашок-64

Всеукраїнський традиційний турнір з шашок-64 пам’яті Василя Іванишина цьогоріч зібрав у Бережанах 35 учасників з шести областей України, Тернополя та шести районів області.

Переможцем змагань став кандидат в майстри спорту з Кам’янця-Подільського Віктор Дашко. Друге місце здобув майстер спорту Михайло Романишин з Підгаєць, а третім став рейтинг-фаворит, майстер спорту Леонід Іткін з міста Рівне. Четвертий результат у співорганізатора турніру — Андрія Слободного з Бережан, а п’яте місце здобув майстер спорту Іван Чоломбітько із с.Гнилиця, що на Сумщині.

Паралельно відбувався турнір "Б", в якому впевнену перемогу здобув Сергій Корчик з Бережан. Друге місце в учня Бережанської ЗОШ №3 Володимира Сендецького, на третьому місці — Михайло Гуменний (м.Зборів). Окремо відзначені за успішні виступи Мар’яна Романишин з Бережан та Андрій Сокальський з села Ласківці Теребовлянського району.

Як переконаний головний суддя турніру Олександр Улан, останні роки центр шашок Тернопільщини поступово переміщується в Бережани, адже тут проводяться Чемпіонат та Кубок району, дитячі турніри та чемпіонати, першості шкіл, районні змагання "Диво шашки" тощо, і в цілому налічують понад триста учасників щороку!

— Але участь у Всеукраїнському традиційному турнірі з шашок-64 пам’яті Василя Іванишина, - каже Олександр Улан, — є найпрестижнішим для жителя району, оскільки, на відміну від змагань районного та шкільного штибу, котрі є "джерелом талантів", турнір пам’яті Василя Іванишина виступає "кузнею майстрів". Йдеться про те, що першорозрядники з Бережан та інших міст тут мають реальні умови для підвищення рівня своєї майстерності. Їхня ретельна підготовка до змагань, самовіддана боротьба за дошкою, ретельний рахунок, впевненість і рішучість приносять результати. Вважаю для наших першорозрядників цей турнір цілком успішним!

Участь в проведенні цьогорічного турніру взяли: заступник головного судді Володимир Онанко, секретар-суддя Роман Янко. Організаторами цьогорічного турніру виступили: БМГО "Рідне місто" (голова Володимир Якимів), Бережанський районний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" (директор Володимир Савочка) та Бережанський агротехнічний інститут (директор Василь Павліський).

Головний суддя Всеукраїнського традиційного турніру з шашок-64 пам’яті Василя Іванишина висловив подяку за фінансову допомогу у проведенні змагань Ігорю Гулю, Василю Коліснику, Мар’яну Безкоровайному, Людмилі Слободній, Ростиславу Мужанову, Володимиру Гичці, Андрію Якиміву та колективу ТОВ "Мегаком". Окремі слова вдячності усім, хто допомагає в проведенні турніру: директору і працівникам ДІАЗу, а зокрема вченому секретарю заповідника Надії Волинець, працівникам краєзнавчого музею і його директору Надії Голод.

Джерело: oblsport.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook