Тернопільські армреслери здобули медалі у Севастополі

категорія: Інші | дата: 03 04 2013

Понад двісті спортсменів стали учасниками VI-го чемпіонату України з армспорту серед юніорів та юніорок 1992 р.н. та молодших, що 29-31 березня відбувся в Севастополі. Збірна Тернопільщини посіла на цих змаганнях 7 загальнокомандне місце. А в особистому заліку наші армрестлери-юніори здобули 3 срібних та 2 бронзових медалі.

Так відразу двома нагородами: "сріблом" та "бронзою" — на праву та ліву руки, відповідно, може похвалитися Віталій Лемешко, який виступав у ваговій категорії 80 кг. У цій категорії срібну медаль на ліву руку здобув і його колега по команді Андрій Савчук (права рука – 19 місце). Ще одне "срібло" у Ігоря Пасєки (вагова категорія 85 кг). Його результати: друге місце (ліва рука) та четверте місце (права рука). Брозову медаль у ваговій категорії 75 кг виборов і Ярослав Деревенський (права рука — третє місце, ліва рука — 7 місце).

Щодо виступів інших представників Тернопільської збірної, то у ваговій категорії 60 кг Олександр Скидан — 9 місце (ліва рука) та 12 місце (права рука); у ваговій категорії 75 кг Володимир Чорномаз — 4 місце (ліва рука) та 15 місце (права рука); у ваговій категорії 90 кг Олександр Бондар —12 місце (ліва рука) та 6 місце (права рука).

Джерело: oblsport.te.ua