Юні тенісисти із Лановеччини — найкращі в області

категорія: Інші | дата: 03 04 2013

В Тернополі завершились змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат  за програмою ХVІІ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини серед ЗОШ І-ІІ ступенів. Змагання відбувались на базі ОДЮСШ.

В індивідуальній боротьбі серед дівчат найкраще виступила Галина Мельник (Лановецький р-н). Другою була Христина Борик (Борщівський р-н), а  третє місце посіла Вікторія Попик (Чортківський р-н). Серед юнаків свої уміння з тенісу найвдаліше продемонстрував Роман Коцюба (Заліщицький р-н). Срібним призером став Олександр Домчук (Лановецький р-н), а бронзовим - Іван Синицький (Кременецький р-н).

У командному заліку перше місце здобула учнівська команда Лановецького району. На другому місці представники Заліщицький району. Третіми були школярі Чортківщини.

Далі місця у турнірній таблиці розподілились так:

4 місце — Кременецький р-н; 5 місце — Монастириський р-н; 6 місце — Зборівський р-н; 7 місце — Гусятинський р-н; 8 місце — Бережанський р-н; 9 місце — Підволочиський р-н; 10 місце — Теребовлянський р-н; 11 місце — Шумський р-н; 12 місце — Підгаєцький р-н; 13 місце — Борщівський р-н; 14 місце — Козівський р-н.

Джерело: oblsport.te.ua