На чемпіонаті України з армспорту тернополяни вибороли "золото", "срібло" і дві "бронзи"

категорія: Інші | дата: 02 04 2013
На чемпіонаті України з армспорту тернополяни вибороли

З 29 по 31 березня в місті Севастополі проходив ХVIII-ий чемпіонат України з армспорту серед юнаків та дівчат 1995 р.н. та молодших. У змаганнях виступило 18 учасники (135 юнаків та 48 дівчат).

Збірну Тернопільської області представляло 14 спортсменів, які збагатили медальну скарбничку області на одну золоту, одну срібну та дві бронзових медалі.

Так, серед дівчат у ваговій категорії 60 кг Надія Левчунь зайняла ІІІ місце (ліва рука ) та 4 місце (права рука). Серед юнаків у ваговій категорії +80 кг Назарій Білінський посів І місце (ліва рука) та 9 місце (права рука). Срібну та бронзову медалі виборов у ваговій категорії 70 кг Олександр Тутов — ІІ місце (ліва рука ) та ІІІ місце (права рука).

Щодо інших особистих результатів, то серед юнаків наші спортсмени посіли такі місця:

у ваговій категорії 50 кг Павло Ковальчук — 12 місце (ліва рука) та 8 місце (права рука);

у ваговій категорії 55 кг Вадим Очеретинюк — 13 місце (ліва рука ) та 8 місце (права рука);

у ваговій категорії 60 кг Віталій Якшук — 11 місце (ліва рука ) та 7 місце (права рука);

у ваговій категорії 75 кг Олег Петренко — 9 місце (ліва рука ) та 11 місце (права рука).

У загальнокомандному заліку представники Тернопільщини посіли 11 місце.

Джерело: oblsport.te.ua