Тернопільські велосипедистки привезли 4 медалі із чемпіонату України з маунтенбайку

категорія: Інші | дата: 02 04 2013

27-29 березня в Ялті проходив зимовий чемпіонат України в індивідуальній гонці на час та крос-кантрі на короткому крузі з велоспорту-маунтенбайку. У змаганнях взяло участь 18 команд — усього понад 170 спортсменів. Збірну Тернопільської області представляли 8 спортсменок, які виступали у різних вікових категоріях: жінки, юніорки, дівчата.

Двічі срібною призеркою — у крос-кантрі та індивідуальній гонці серед жінок стала тернополянка Наталія Кромпець. Також дві медалі здобула і Анастасія Года. Серед юніорок в індивідуальній гонці на час спортсменка виборола "срібло", а у крос-кантрі — "бронзу".

Щодо інших результатів наших велосипедисток, то серед юніорок студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім. Гнатюка Ілона Мацієвська (тренер Слободян О.Є.) посіла 4 місце у крос-кантрі та 5 місце індивідуальній гонці. А студентка Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя Ірина Слободян у цих дисциплінах показала, відповідно, п’ятий і шостий результати.

Усі спортсменки представляють обласну школу вищої спортивної майстерності і є вихованками заслуженого тренера України Богдана Сніжка.

Джерело: oblsport.te.ua