Команда важкоатлеток з Тернопільщини посіла п’яте місце на чемпіонаті України

категорія: Інші | дата: 02 04 2013

27-30 березня в прикарпатській Коломиї проходив Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Триденні змагання, в яких взяло участь близько 220 спортсменів, зібрали у фізкультурно-спортивному комплексі "Локомотив" найсильніших важкоатлетів країни.

Щодо результатів представників тернопільської команди, які виступають  за ШВСМ та представляють ФСТ "Колос", то у ваговій категорії 53 кг спортсменка із села Озерна Ірина Копитко зайняла ІІІ місце із сумою 129 кг (ривок 57 кг + поштовх 72 кг). П’яте місце у ваговій категорії 58 кг посіла її колега по команді Олена Салабай — сума 127 кг (ривок 55 кг + поштовх 72 кг).

Іванна Павлик у ваговій категорії 63 кг  стала третьою — сума 145 кг (ривок 65 кг + поштовх 80 кг). Вихованка Хоростківської ДЮСШ Марія Теодозів з результатом 143 кг (ривок 63 кг + поштовх 80 кг), яка виступала у ваговій категорії + 75 кг, виборола друге місце.

В результаті у загальнокомандному заліку наші дівчата-важкоатлетки посіли 5 місце.

Серед юнаків у ваговій категорії 56 кг Михайло Гуменюк, який представляє КДЮСШ №1, посів 6 місце з результатом 127 кг (ривок 83 кг + поштовх 106 кг).

Не взяли участі в даних змаганнях Софія Зенченко та Ірина Барановська, які в складі збірної юнацької команди України перебувають на навчально-тренувальному зборі та готуються до Чемпіонату світу з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років. Цей престижний турнір з 6 до 13 квітня триватиме у м. Ташкент (Узбекистан).

Джерело: oblsport.te.ua