Про нас
увійти

Юні велосипедисти з Тернопільщини стали найкращими на змаганнях у Львові

категорія: Інші | дата: 20 04 2023
Юні велосипедисти з Тернопільщини стали найкращими на змаганнях у Львові

У Львові відбулись змагання з велосипедного спорту на треку.

Це Відкрита першість КЗ ДЮСШ імені Георгія Прокопенка та Відкритий весняний чемпіонат Львівської області.

 Вдало виступили на обох змаганнях юні тернопільські велосипедисти-школярі – вихованці тренера Володимира Павелка із обласної ДЮСШ, розповіли у Тернопільському обласному відділенні КФВС МОН України.

На Першості програма змагань включала командний спринт, індивідуальну гонку-переслідування та заїзди на 250 м з ходу. Як розповів тренер спортсменів, в індивідуальній гонці переслідування серед чоловіків 2006 року і старших Максимишин Олександр був третім, а серед юнаків 2011 р і молодших Костянтин Павелко – другим. Ці спортсмени вибороли у своїх вікових групах ще дві срібні медалі: Олександр Максимишин був другим у виді 250 м з ходу, а Костянтин Павелко – у 250 м з місця.

Командний спринт серед чоловіків 2006 року народження і старших приніс срібну медаль Роману Грищенку. У цьому ж виді серед юнаків 2007-2008 роки народження Біскупський Максим, Пилипів Андрій і Горбовий Анатолій посіли 4 місце, поступившись 0,17 сотих секунди третьому місцю. А в командному спринті серед учасників 2011 року народження і молодших Костянтин Павелко був першим.

Успішно виступили наші спортсмени і на Відкритому весняному чемпіонаті Львівської області з велоспорту на треку. Дві медалі у виді 250 м з ходу здобули у своїх вікових групах Олександр Максимишин, у якого бронза, та Костянтин Павелко - срібло.

В індивідуальні гонці переслідування серед дівчат 2007-2008 років Олена Павелко була третьою, а її брат Костянтин серед юнаків 2011 і молодших – другим. Також Олена у командному спринті серед дівчат виборола золоту нагороду, а у парній гонці - срібну.

Додамо, що Анатолій Горбовий та Роман Грищенко є учнями Технічного коледжу ТНТУ імені І. Пулюя, Олена та Костянтин Павелко навчаються у Тернопільській ЗОШ №4, Олександр Максимишин - учень Теребовлянської школи-ліцею, Максим Біскупський вчиться у Тернопільській ЗОШ №17, а Андрій Пилипів – у ЗОШ №26.

Як сказав тренер спортсменів Володимр Павелко, участь у цих змаганнях сприяла отриманню юними спортсменами необхідного досвіду у доволі складному виді спорту, а також допомогла краще підготуватись до чемпіонату України, який незабаром пройде теж у Львові.

Джерело: Тернополяни

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook