Про нас
увійти

У Чорткові хочуть збудувати унікальний спортивний комплекс(ВІДЕО)

категорія: Інші | дата: 24 12 2021 | переглядів: 1741
У Чорткові хочуть збудувати унікальний спортивний комплекс(ВІДЕО)

У рамках святкування 500-річчя міста Чорткова в місті планують капітально відремонтувати стадіон "Харчовик" по вулиці Богдана Хмельницького. Ціна питання – 67 мільйонів гривень. Гроші мають виділити у рамках національного проєкту "Здорова нація".

У спортивний комплекс входитиме основне і тренувальне футбольні поля, трибуни на 1700 глядачів, адміністративний будинок, легкоатлетичні сектори, бігові доріжки, майданчики для волейболу, баскетболу, пляжного волейболу, електронне табло, картингова траса та багато іншого.

За словами міського голови Чорткова Володимира Шматька, першу чергову проєкту в ідеалі було б добре реалізувати до листопада наступного року. Однак, якби ти там не сталося в часі, головне, що цей комплекс після його здачі залишиться місту та його жителям.  

Зважаючи на масштабність проєкту, було б дуже добре, якби в Чорткові була сильна доросла футбольна команда, адже в міста є давні футбольні традиції, до того ж підростаюче покоління дивлячись на старших колег, мало б до чого тягнутися. А юних футболістів у Чорткові чимало, адже місцевий "Кристал" виступає в всеукраїнських змаганнях (U-19), а більш молодші гравців успішно захищають честь міста і громади в обласних змаганнях.


Джерело: Тижневик "Номер один"

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин