Тернопільська студентка стала чемпіонкою Європи з армспорту

категорія: Інші | дата: 05 11 2021

Студентка Західноукраїнського національного університету стала чемпіонкою Європи з армспорту.

Як повідомили на сайті навчального закладу, змагання відбувалися 21-27 жовтня у Вільнюсі в Литві.

Студентка факультету економіки та управління Олена Савелюк стала чемпіоном серед юніорів у ваговій категорії 50 кілограмів.

"Дівчина здобула місце в збірній України, яка візьме участь у Чемпіонаті світу з армспорту, що проходитиме у Бухаресті у 2021 році. Пишаємося цілеспрямованістю і наполегливістю Олени й бажаємо впевнених перемог", – зазначили в університеті.

Загалом армрестлери з Тернопілля привезли з чемпіонату Європи у Литві дев’ять медалей. Як розповіли в Управлінні молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА, їх вибороли шестеро спортсменів з Кременця, які представляли "Pushkar Team".

Виступаючи у різних вікових та вагових категоріях, наші земляки показали такі результати:

Серед юніорів до 19 років:
1. Білик Владислав (вагова категорія 60 кг) – 4 місце на праву руку.
2. Савелюк Олена (вагова категорія 50 кг) – 1 місце на праву та ліву руки.

Серед молоді до 22 років:
1. Бочков Святослав (вагова категорія 60 кг) – 2 місце на ліву та 3 місце на праву руку.
2. Поліщук Максим (вагова категорія 80 кг) – 1 місце на ліву та праву руки.

Серед дорослих:
1. Пасєка Ігор (вагова категорія 100 кг) – 2 місце на ліву та 3 місце на праву руки.
2. Стецюк Вадим (вагова категорія 110 кг) – 3 місце на ліву та 4 місце на праву руку.

Джерело: Тернополяни