Про нас
увійти

У громаді на Тернопільщині відкрили багатофункціональний спортивний майданчик

категорія: Інші | дата: 02 11 2021 | переглядів: 902
У громаді на Тернопільщині відкрили багатофункціональний спортивний майданчик

У селі Острів Великоберезовицької громади відкрили перший багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Урочистості відбулися у неділю, 31 жовтня, на території Острівської школи.

"Розвиток спорту, популяризація фізичної культури та здорового способу життя серед дітей, молоді та дорослих – одне з важливих завдань для нашої громади, тому на новому багатофункціональному спортивному майданчику зі штучним покриттям створено усі комфортні умови для занять спортом та фізичною культурою", - наголосили у Великоберезовицькій громаді.

На новому спортивному майданчику можна розвивати футбол, волейбол, баскетбол, великий теніс, бадмінтон тощо.

Святкова подія зібрала представників влади, духовенства та громадськості.

Під час заходу передали придбаний сучасний спортивний інвентар: футбольні, футзальні та волейбольні м’ячі, ракетки і волани для гри у бадмінтон, тенісні ракетки і м’ячики для гри у великий теніс.

З нагоди свята юні спортсмени – вихованці "ДЮСШ-"ОЛІМП", учні Острівської ЗОШ І-ІІІ ст. Великоберезовицької громади підготували показові виступи з самбо та отримали посвідки "Юний динамівець" та сертифікати "Юний самбіст" від Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо".

У рамках святкування також відбулась товариська гра з міні-футболу серед дітей 2014 року народження між ФК "ДЮСШ-"ОЛІМП" та ФК "Острів – Барса".

Окрім цього відбувся суперфінал турніру кращих футбольних команд Великоберезовицької громади, де 1 місце здобула команда села Острів "Острів", 2 місце – команда смт. Велика Березовиця "Поділля", 3 місце – команда ГУ НП в Тернопільській області "Динамо".

Також відбувся суперфінал чемпіонату з волейболу Великоберезовицької громади, де перемогу здобула команда села Острів, друге місце – команда села Велика Лука.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин