Про нас
увійти

У Тернополі споруджують перший в Україні всесезонний трамплін для лижного фристайлу

категорія: Інші | дата: 02 11 2021 | переглядів: 723
У Тернополі споруджують перший в Україні всесезонний трамплін для лижного фристайлу

У Тернополі на вул. Генерала М. Тарнавського поруч з гірськолижним комплексом "Савич-парк" триває будівництво нового сучасного трампліну для лижного фристайлу (могул, біг-ейр).

Унікальний проєкт реалізовується в Тернополі спільно з Федерацією лижного спорту України.

Як пояснив міський голова Сергій Надал, проводити тренування на новому трампліні зможуть як вихованці комунального закладу "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Екстрім"" Тернопільської міської ради, так і професійні лижники і сноубордисти з інших областей, адже подібних спортивних об’єктів в Україні немає.

"Трамплін у Тернополі стане першим об’єктом, що забезпечить повноцінну круглорічну підготовку українських спортсменів-лижників у дисциплінах фристайлу могул та біг-ейр, - додає Сергій Надал. - Комплекс відповідатиме сертифікаційним вимогам Міжнародної Лижної Федерації (FIS) для проведення змагань в дисципліні "Лижний фрістайл (біг-ейр)". Тому розраховуємо, що ця локація стане не лише ще однією базою для тренувань української збірної, а й чудовим місцем для проведення змагань всеукраїнського та континентального рівнів. Адже завдяки облаштуванню споруди сучасним штучним покриттям і надувним елементом для приземлення, тут буде забезпечено належні умови для круглорічного тренувального процесу, а змагального – в штатному зимовому режимі".

Додамо, завдяки можливості вибору відповідної висоти для стартового розгону, на сучасному об’єкті спортивної інфраструктури тренуватися зможуть спортсмени будь-якого рівня підготовленості. 

У перспективі – можливість використання даної споруди й для тренувального процесу у велоспорті та навіть мотоспорті.

Джерело: ТМР

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин