Про нас
увійти | реєстрація

"Срібні" медалі чемпіонату Європи з пауерліфтингу здобули спортсменки з Тернопільщини

категорія: Інші | дата: 11 08 2021 | переглядів: 396
"Срібні" медалі чемпіонату Європи з пауерліфтингу здобули спортсменки з Тернопільщини

Тернопільські спортсменки здобули медалі на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу. Змагання тривали у чеському місті Плзень з 2 до 8 серпня.

За перемогу на чемпіонаті боролись 283 спортсмени з європейських країн.

Високі результати продемонстрували спортсменки з Тернопільщини, які представили Україну в складі збірної команди.

У групі дівчат до 18 років виступили Марія Полянська (вагова категорія до 52 кг) та Софія Бздир (вагова категорія до 63 кг). Серед юніорів до 23 років –Олена Канюка (вагова категорія до 57 кг).

«Спортсменки – вихованки Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, які цьогоріч у квітні вдало виступили на Чемпіонаті України з пауерліфтингу та вибороли право виступу на міжнародному помості в складі збірної команди України, - розповіли у Федерації пауерліфтингу Тернопільської області.

У перший день змагань збірна України серед дівчат завоювала 5 «золотих» та 4 «срібні» медалі, посівши перше командне місце.

Тернополянки в актив української команди принесли 2 «срібні» нагороди. У ваговій категорії до 52 кг другу сходинку посіла Марія Полянська з сумою 335 кг, виконавши всі 9 підходів. У вправі присідання зі штангою показала результат 140 кг і здобула 3 місце, жим лежачи – 65 кг, станова тяга – 130кг та в підсумку – 1 місце. Тренерують спортсменку: Погребінський В.А., Лисий І.В., Злочовський А.П.

«Софія Бздир, яка є студенткою факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, у ваговій категорії до 63 кг зібрала усі «срібні нагороди», закінчила виступ з результатом у сумі 340 кг. Софія присіла зі штангою – 140кг й здобула 2 місце, пожала лежачи – 65 кг і 2 місце. Установій тязі справилась з вагою у 135 кг й посіла 2 місце. Тренерується під керівництвом: В.А. Погребінського; А.В. Лисої, А.П. Злочовського», - розповіли в обласній Федерації пауерліфтингу.

Підхопили тріумфальну естафету після юнаків та дівчат і наші юніорки, теж завоювавши перше командне місце.

Тернополянка Альона Канюка посіла другу сходинку на європейському п’єдесталі та завоювала срібну медаль у ваговій категорії до 57 кг. Вона без проблем справилась з вагою у 155 кг в присіданнях зі штангою – 2 місце, пожала лежачи – 65 кг й теж 2 місце та завершила свій виступ з вагою 140 кг у становій тязі другою. Тренери: І.В. Лисий; А.В. Лиса, А.П. Злочовський.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook