Про нас
увійти

Юні тенісисти Тернопільського "Інваспорту" привезли повний комплект нагород із Одеси

категорія: Інші | дата: 21 06 2021
Юні тенісисти Тернопільського "Інваспорту" привезли повний комплект нагород із Одеси

В Одесі, на базі УДЦ "Молода Гвардія", з 10 до 13 червня 2021 року тривали фінальні змагання ХХVІІІ Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" з настільного тенісу серед дітей з інвалідністю, присвяченої 30-тій річниці Незалежності України, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Турнір проводився окремо серед юнаків та дівчат у двох вікових групах (молодша, старша) серед учасників 2006-2007 р.н., 2008-2010 р.н., з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями слуху, порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Участь у змаганнях взяло більше сорока спортсменів з різних областей України, зокрема Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської та Чернігівської.

Юні тенісисти, представляючи Тернопільську область, Тернопільський центр та ДЮСШІ "Інваспорт", у запеклій боротьбі досягли гарних результатів та в особистому заліку здобули три нагороди – одну золотого, одну – срібного і одну бронзового гатунку.

Отож, серед спортсменів з порушеннями розумово-фізичного розвитку молодшої вікової групи (юнаки) Олександр ШЕВЧУК (2008 р.н., учень Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру) посів перше місце, серед учасників з порушеннями розумово-фізичного розвитку старшої вікової групи (юнаки) Степан ЛУБ’ЯНСЬКИЙ (2007 р.н., учень Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру) здобув друге місце, а ще одну нагороду – "бронзу" у цій же віковій групі за третє місце виборов Сергій БАРИЛЯК (2007 р.н.). Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

Готували до змагань юних тенісистів тренер Заліщицької ДЮСШ Ольга МАМАЛИГА, вчитель фізичної культури Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру Віктор КОРИТКОВСЬКИЙ.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook