Про нас
увійти | реєстрація

Анастасія Бачинська - бронзова призерка Євро на колоді

категорія: Інші | дата: 25 04 2021 | переглядів: 458
Анастасія Бачинська - бронзова призерка Євро на колоді

Українка Анастасія Бачинська виграла бронзову медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у вправах на колоді. У фіналі змагань 17-річна Бачинська показала третій результат, хоча з попередніх стартових листів вона взагалі не мала змагатися у фіналі.

За результатами кваліфікації до фіналу потрапляли вісім найкращих гімнасток, українка показала 10-й результат (13.133 бали) - це зробило її другою запасною для участі в фіналі.

Уже безпосередньо у день старту дві спортсменки відмовилися від участі у фіналі на колоді - румунка Ларіса Іордаче (лідерка у кваліфікації) та перша запасна. Відповідно, Бачинська отримала право стартувати.

У фіналі Анастасія показала результат 13.333 бали - на 0.2 більший, ніж у кваліфікації. Вона чисто пройшла усю комбінацію на колоді: складність - 5.6 балів, виконання - 7.333.

Чимало суперниць українки у фіналі помилялися, були навіть падіння з колоди. І тільки п'ять гімнасток змогли набрати 13 та більше балів. Третьою найкращою - стала саме українка, з перевагою у більш ніж 0.1 бала над четвертим місцем.

У битві за "золото" зійшлися француженка Мелані де Жезус дос Сантос та нідерландка Санне Веверз. Перша - показала найскладнішу програму (6 балів), друга - найчистішу програму (8.266 за виконання). За сумою балів виграла Мелані, вона стала чемпіонкою Європи.

Джерело: Суспільне

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook