Про нас
увійти | реєстрація

Викладач з Тернопільщини – один з найкращих на чемпіонаті України з класичного жиму

категорія: Інші | дата: 19 04 2021 | переглядів: 670
Викладач з Тернопільщини – один з найкращих на чемпіонаті України з класичного жиму
У Хмельницькому відбувся чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп.

Змагання тривали протягом 3-6 квітня. Участь у них взяли викладачі кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

У ваговій категорії до 105 кг серед ветеранів друге місце посів доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту ТНПУ Шандригось Віктор, також цей результат дозволив збірній команді Тернопільської області вибороти третє місце у командній першості серед ветеранів.

"З 6 по 9 квітня там же відбувся чемпіонат України з екіпірувального жиму лежачи серед усіх вікових груп. У ваговій категорії до 105 кг серед ветеранів Віктор Іванович переміг, а також виборов третє місце в абсолютній першості серед ветеранів. Цей результат дозволив збірній Тернопільської області, в неповному складі, посісти також третє місце серед ветеранів», - розповіли у ТНПУ.

Додамо, що змагання були відбірковими на чемпіонат світу з класичного та екіпірувального жиму лежачи серед всіх вікових груп, який відбудеться наприкінці жовтня у Казахстані (м. Алмати).

Джерело: Тернополяи

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook