Про нас
увійти

Олена Підгрушна вручила подяки юним спортсменам з Великоберезовицької громади

категорія: Інші | дата: 14 04 2021 | переглядів: 491
Олена Підгрушна вручила подяки юним спортсменам з Великоберезовицької громади
Олімпійська чемпіонка, біатлоністка з Тернопільщини Олена Підгрушна зустрілася з юними спортсменами.

Капітан жіночої збірної України з біатлону поспілкувалася з юними лижниками та біатлоністами, які проживають у селах Великоберезовицької громади. Тренуються діти у місцевій ДЮСШ-"Олімп" та обласній ДЮСШ із зимових видів спорту.

На захід також завітали батьки спортсменів, тренери та представники місцевої влади, розповіли у Великоберезовицькій громаді.

Діти з цікавістю та задоволенням спілкувалися з олімпійською чемпіонкою. Запитували про тренування, успіхи та поразки, улюблені предмети в школі, захоплення і мрії.

"Це особлива зустріч для мене, адже на захід прийшли діти, які не лише школярі, а й юні спортсмени. Було цікаво з ними поспілкуватися. Рада, що ця зустріч відбулась і зал дозволив прийняти таку кількість дітей без порушення карантинних норм", - розповіла Олена Підгрушна.

Олімпійська чемпіонка побажала юним спортсменам, насамперед, навчитися отримувати задоволення від спорту та від своїх маленьких досягнень.

"Коли діти почнуть отримувати задоволення від того, що вони змогли зробити сьогодні, завтра – трішки краще, післязавтра – ще краще, тоді у них з’явиться цей азарт до перемоги. Їм захочеться ще більше робити і досягати, щоб в кінцевому результаті перемагати", - поділилася спортсменка.

Батькам юних лижників та біатлоністів Олена Підгрушна порадила підтримувати своїх дітей, радіти їхнім досягнення, адже вони – наше майбутнє.

Наприкінці зустрічі подяками Великоберезовицької селищної ради за високі спортивні досягнення у 2021 році з зимових видів спорту Олена Підгрушна разом з Великоберезовицьким головою селищної ради Андрієм Галайком відзначили: Дуду Діану, Яськів Софію, Славську Ольгу, Яськів Олександра, Качурай Олексія, Дацько Олександра, Капуш Євгена.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин